O produktu

Online rezervační systém Bizzy
je silný a efektivní nástroj s širokým uplatněním


Online rezervační systém Bizzy byl speciálně navržen pro rezervace všech druhů služeb a sportovních kapacit. Bizzy je skutečně profesionální software, který vyhoví i těm nejnáročnějším provozním podmínkám Vašeho sportovního nebo relaxačního centra.

Jedná se o jeden z nejrozšířenějších online rezervačních systémů v České republice. V tuto chvíli je v provozu 100 instalací ve squashových centrech, bowlingových hernách, spinning centrech, relaxačních centrech, zdravotnických a rehabilitačních zařízeních a tenisových klubech.

Výhody oproti konkurenci

  • Na rozdíl od některých konkurenčních produktů je náš systém na trhu již více než 10 let a za tuto dobu byla odstraněna naprostá většina nedostatků a „dětských nemocí“ nově vytvořených produktů.
  • Náš rezervační systém byl vyvíjen ve spolupráci s renomovanými sportovními centry v České republice, a proto je maximálně efektivní, jednoduchý a poskytuje přesně ty funkce a informace, které pro provoz Vašeho areálu potřebujete, a které ostatní produkty nemají a mít nemohou, protože nejsou dostatečně otestovány reálným provozem.
  • S naším rezervačním systémem dostanete všestranný servis, který zahrnuje smluvní garanci doby odezvy v případě, že se vyskytne jakýkoliv problém, zázemí stabilní společnosti, možnost využívat ostatních služeb jako např. tvorba webových stránek, tvorba tiskové nebo firemní grafiky, optimalizace stránek pro vyhledaváče a mnoho dalšího.