Proč Bizzy?

Důvodů proč si pořídit náš rezervační systém je opravdu mnoho. Vybrali jsme pro Vás 10 nejdůležitějších.


 • 1.Proč Bizzy?

  Jedná se o ucelené řešení, speciálně vytvořené a navržené pro potřeby sportovních a fitness center. Komplexně řeší problematiku rezervací všech druhů služeb, evidence zákazníků, komunikace se zákazníky, sezónních a kreditních permanentek, statistik vytíženosti centra atd. Na rozdíl od konkurenčních produktů je na trhu více než pět let a po tuto dobu byla odstraněna naprostá většina nedostatků a dětských nemocí, které se objevují u nově vytvořených produktů. Náš rezervační systém byl vyvíjen ve spolupráci s renomovanými sportovními centry, a proto je maximálně efektivní, jednoduchý a poskytuje přesně ty funkce a informace, které pro provoz Vašeho areálu potřebujete.

 • 2. Proč on-line rezervace?

  Vneste do Vaší práce maximální efektivitu a pohodlí při správě Vašeho centra! Již žádné dotazování po telefonech nebo emailech. 24hodin denně/7dní v týdnu/365dní v roce činí Vaše služby dostupnější a šetří Váš čas a peníze! Nabídněte Vašim klientům neomezenou dostupnost aktuálních informací o volných termínech a nabídce Vašich služeb.

 • 3.Zkušenosti a reference

  Na rozdíl od konkurenčních produktů jsme na trhu více než pět let a po tuto dobu byla odstraněna naprostá většina nedostatků a dětských nemocí nově vytvořených produktů. Náš rezervační systém byl vyvíjen ve spolupráci s renomovanými sportovními centry, a proto je maximálně efektivní, jednoduchý a poskytuje přesně ty funkce a informace, které pro provoz Vašeho areálu potřebujete.

 • 4.Za zkoušku nic nedáte

  Vyzkoušejte rezervační systém na měsíc zdarma. Protože jsme si naším rezervačním systémem naprosto jisti, v případě že nebudete spokojeni, vrátíme Vám všechny peníze zpět. Můžete jen získat!

 • 5.Žádné drahé instalace

  Rezervační systém BIZZY běží jako webová aplikace. Z tohoto důvodu není nutné instalovat žádný software na pracovní stanici (na straně klienta – uživatele/obsluhy). Pro práci s rezervačním systémem postačí libovolný internetový prohlížeč (Firefox 3.5, Internet Explorer 8). Další výhodou je skutečnost, že tato webová služba je přístupná z libovolného místa, kde je připojení k internetu. Mějte své centrum pod kontrolou, ať už jste kdekoliv!

 • 6.Maximální přehled a přehlednost

  Nezdá se Vám 100% využití Vašeho centra? Zdá se Vám, že obsluha nedělá svou práci tak, jak má? Zvyšte vytíženost Vašich služeb a minimalizujte Vaše náklady. Mějte Vaše služby pod kontrolou!

 • 7.Pohodlná správa rezervací

  BIZZY Vám jako jediný nabízí možnost pohodlně organizovat rezervace a objednávky Vašich zákazníků. Obsluha má k dispozici přívětivé uživatelské prostředí, s jehož pomocí můžete sledovat Vaše zákazníky, provozovat věrnostní systém, obesílat je zajímavými informacemi a plánovat budoucí akce.

 • 8.Mějte přehled kdykoliv a kdekoliv!

  Kdykoliv a kdekoliv, máte k dispozici finanční přehledy, statistiky vytíženosti jednotlivých služeb, seznam rezervací a mnoho dalších skvělých vlastností. Buďte v kontaktu se svými klienty! Dopřejte svým zákazníkům pravidelné i nepravidelné akce a informujte je o všem co se u Vás děje.

 • 9.Zákaznická podpora

  Obsluha rezervačního systému má možnost využívat telefonické nebo emailové technické podpory. Tým zkušených pracovníků poskytuje podporu ve formě podrobné uživatelské dokumentace a zodpovězených nejčastějších dotazů (FAQ) prostřednictvím webové prezentace. Součástí uživatelské podpory je školení přímo při instalaci ve Vašem centru.

 • 10.Garance spokojenosti

  Jsme si naším produktem a službami naprosto jisti. Jako jediní Vám nabízíme garanci vrácení všech peněz v případě, že z jakéhokoliv důvodu nebudete s naším rezervačním systémem spokojeni. Další známkou kvality našich služeb je fakt, že za celou dobu fungování rezervačního systému od nás neodešel ani jeden náš zákazník, naopak několik uživatelů konkurenčních produktů přešlo k nám.